Author: e***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow is so big and beautiful my daughter loves it thanks to seller 🥰 I hope it lasts long. 😁
Color: Black
Price: 827kr
| Material | Aluminum Alloy |
| Display Type | LCD |
| Features | Phone Call Functionality |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 5000-5999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se2410313814657214 |
Brand Name: BDF
Quality: 347528 people said the quality is very good!
Author: e***1
Date:
Review: Wow is so big and beautiful my daughter loves it thanks to seller 🥰 I hope it lasts long. 😁
Color: Black
Author: f***i
Date:
Review: I recommend this tablet easy to connect and my baby like it
Color: Blue
Author: f***1
Date:
Review: my son love this 🩵🩵💙💙💙🩵🩵
Color: Blue
Author: e***y
Date:
Review: it is a birthday gift for my daughter. I love it ❤❤
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.